Приютівська громада

Олександрійського району Кіровоградської області

Графік особистого прийому громадян

На підставі Розпорядження Приютівського селищного голови №2 від 04 січня 2019 року «Про затвердження графіку прийому громадян на 2019 рік» затверджено наступний графік прийому громадян посадовими особами та
працівниками Приютівської селищної ради на 2019 рік:

 

Селищний голова

Коломійцев

Андрій Олександрович

 

- 1-а та 3-я середа з 08:00 до 10:00 години – особистий прийом;

- 2-а та 4-а середа з 08:00 до 10:00 години – виїзний прийом.

 

 

Секретар селищної ради

Лисенко Вікторія  Анатоліївна

 

- 2-а та 4-а п’ятниця з 08:00 до 10:00години – особистий прийом;

- 1-а та 3-я п’ятниця з 08:00 до 10:00 години – виїзний прийом.

 

 

Заступник селищного голови

Чемерис Ірина Анатоліївна

 

- 2-й та 4-й вівторок з 08:00 до 10:00 години – особистий прийом;

- 1-й та 3-й вівторок з 08:00 до 10:00 години – виїзний прийом.

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету

Косяк Вікторія Олександрівна

 

- 2-й та 4-й четвер з 08:00 до 10:00 години – особистий прийом;

- 1-й та 3-й четвер з 08:00 до 10:00 години – виїзний прийом.

 

 

 

в.о. старости

Головківського старостинського округу

Кузьменко Тетяна Володимирівна

 

- понеділок, вівторок з 08:00 до 17:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години);

- четвер  з 08:00 до 12:00 години.

 

 

в.о. староста

Протопопівського старостинського округу

Клочко Оксана Анатоліївна

- понеділок, вівторок з 08:00 до 17:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години);

- четвер  з 08:00 до 12:00 години.

 

 

в.о. старости

Ізмайлівського старостинського округу

Сироватка Микола Павлович

 

- понеділок, вівторок з 08:00 до 17:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години);

- четвер  з 08:00 до 12:00 години.

 

 

В.о. старости

Войнівського старостинського округу

Ручйов Михайло Геннадійович

 

- понеділок, вівторок з 08:00 до 17:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години);

- четвер  з 08:00 до 12:00 години.

 

 

В.о. старости

Костянтинівського старостинського округу

Клімов Олександр   Михайлович

- понеділок, вівторок з 08:00 до 17:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години);

- четвер  з 08:00 до 12:00 години.

 

 

Начальник відділу організаційного, інформаційного та господарського забезпечення ради

Дудник Інна Володимирівна

 

- понеділок-четвер з 09:00 до 16:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години).

 

 

Провідний спеціаліст-землевпорядник

Агапова Любов Олександрівна

 

- понеділок, вівторок з 08:00 до 16:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години)

- четвер з 08:00 до 12:00 години.

 

 

 

Інспектор загального відділу

Доводілова Інна Миколаївна

- понеділок, вівторок, четвер з 08:00 до 17:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години).

 

 

 

Спеціаліст  з обліку та бронювання військовозобов’язаних

Постернак Лариса Володимирівна

- понеділок, вівторок, четвер з 08:00 до 17:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години).

 

Інспектор відділу охорони здоров’я та соціального захисту

Михайлик Лідія Василівна

- понеділок, вівторок, четвер з 08:00 до 17:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години).

 

 

Провідний спеціаліст

Ткаченко Ольга Михайлівна

 

- понеділок-четвер з 08:00 до 16:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години).

 

 

Спеціаліст І категорії-юрисконсульт

Малиновський Роман Валерійович

 

- понеділок, четвер з 08:00 до 12:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години).

 

 

Діловод загального відділу

Бердник Вікторія Вікторівна

 

- понеділок-четвер з 08:00 до 16:00 години

(перерва з 12:00 до 13:00 години).

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь