На Кіровоградщині проводитимуться фізкультурно-оздоровчі заходи «Школа плавання» в мережі Фейсбук

  • 612

Фото без опису

Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ініціює проведення з 06 по 16 липня 2020 року обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Школа плавання» в мережі Фейсбук.

Для участі в Заході необхідно:

- підписатися на сторінку КОЦФЗН “Спорт для всіх” у соціальній мережі “Фейсбук” https://www.facebook.com/sportforallkir;

- поширити інформацію про подію “Школа плавання” на своїй сторінці з позначкою “Публічно”;

- виконати програму Заходу (плавання у відкритих та/або штучних водоймах будь-яким способом), відзнявши процес виконання від початку до кінця на відео, тривалістю до 30 секунд, в залежності від вікової категорії учасника;

- завантажити відео Заходу у подію “Школа плавання” на сторінку КОЦФЗН “Спорт для всіх” у соціальній мережі “Фейсбук” у період з 00:00 год. 06 липня до 10:00 год 16 липня 2020 року. Вказати прізвище, ім’я учасника, вікову категорію та місце проживання (місто, район, ОТГ). 1 відео – 1 учасник.

- надіслати в приватному повідомленні документи, що засвідчують особу (свідоцтво про народження або паспорт дитини) або на електронну адресу КОЦФЗН “Спорт для всіх”: kr-sport@ukr.net.

Програма заходу передбачає безперервне плавання у відкритих та/або штучних водоймах будь яким стилем плавання (брас, кроль, батерфляй, дельфін, вільний стиль, змішаний стиль) протягом 15-30 секунд в залежності від вікової категорії:

І - до 6 років включно – 15 секунд.

ІІ - 7 – 11 років включно – 30 секунд;

ІІІ - 12 - 15 років включно – 30 секунд.

Під час виконання вправи тіло учасника обов’язково повинне знаходитися в горизонтальному положенні.

Для дітей до 11 років включно (І, ІІ вікові категорії) допускається використання допоміжних засобів (нарукавників, жилетів, кругів, дощичок тощо), при цьому, дитина повинна пливти самостійно, виконуючи рухи руками та/або ногами.

Виконання вправи необхідно відобразити у вигляді короткого відео не більше 30 с., яке необхідно розмістити на сторінці КОЦФЗН «Спорт для всіх» у соціальній мережі «Фейсбук» (https://www.facebook.com/sportforallkir/) у події: «Школа плавання» у період з 00:00 год. 06 липня до 10:00 год 16 липня 2020 року.

Виконання програми Заходу здійснюється згідно з дотриманням правил безпеки на воді та вимог запровадженого карантину на території області.

Діти повинні перебувати у воді під наглядом дорослих (батьків, педагогів, знайомих тощо).

Переможці (І-ІІІ місце) визначаються в кожній віковій категорії, незалежно від статі.

Перемогу в Заході здобуває той учасник, який виконає програму Заходу, а його відео набере найбільше вподобань користувачів мережі «Фейсбук» та кращу оцінку організаторів Заходу. Якщо кількість таких учасників два та більше, то перевага надається тому, хто виконає умови програми найбільш технічно за оцінкою організаторів.

При підрахунку голосів враховуються лише ті лайки/вподобання, які відображені під відео учасника в події: «Школа плавання» на сторінці КОЦФЗН «Спорт для всіх».

Переможці та призери будуть нагороджені, дипломами, медалями та заохочувальними подарунками від Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.