На виконання заходів з Реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів до 2020 року, Приютівська селищна рада інформує про основні рекомендації щодо їх захисту.

Із зразками скарг про порушення законодавства у сфері захисту прав споживачів та із пам’ятками та настановами для різних споживчих ситуацій, Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

Пам’ятайте, що згідно законодавства (ст.4 Закону України «Про захист прав споживачів»), Ви маєте право на:

– захист своїх прав державою;

– належну якість продукції та обслуговування;

– безпеку продукції;

– необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця);

– відшкодування шкоди (збитків), завданих дефектною чи фальсифікованою продукцією або продукцією неналежної якості, а також майнової та моральної (немайнової) шкоди, заподіяної небезпечною для життя і здоров’я людей продукцією у випадках, передбачених законодавством;

– звернення до суду та інших уповноважених органів державної влади за захистом порушених прав;

– об’єднання в громадські організації споживачів (об’єднання споживачів)

За довідками Ви можете звернутися до  Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградські області за тел. (0522) 24 63 36, або за адресою: вул. Тараса Карпи, 84, м.Кропивницький.