Зведення пішохідного мосту через річку Інгулець розпочнеться вже у 2020 році

  • 1915

Фото без описуЗважаючи, що проект зведення пішохідного мосту наразі вже пройшов відповідну експертизу, довгоочікуване будівництво пішохідного мосту через річку Інгулець, що з`єднуватиме Приютівку та Войнівку розпочнеться вже у 2020 році.

Як повідомлялося раніше, будівництво споруди, призначеної для руху пішоходів через річку було заплановане у поточному році. Проте на сьогоднішній день фахівцями експертної організації були висунуті зауваження щодо технічних умов зведення мосту. Зокрема, потребувало додаткового погодження місце відгалуження ліній електропередач та розподільних пристроїв для облаштування системи освітлення майбутньої пішохідної споруди.

Наразі, зауваження експертів в повному обсязі усунуто проектною організацією та додатково узгоджено з відповідними установами.

Тендер на виконання цього важливого та необхідного для населення Приютівської об’єднаної територіальної громади проекту доцільно буде оголосити на початку 2020 року. За підтримки держави будівництво цілком реально завершити цього ж року.