Громадська організація «Творчість. Ініціатива. Енергія.» – є неполітичною, некомерційною, нерелігійною, недержавною громадською організацією, яка виникла та була офіційно зареєстрована в 2013 році.

Фото без опису

Бачення

Впливове, відповідальне громадянське суспільство та спроможні, розвинені територіальні громади, у яких жителі є активними учасниками у суспільному житті своєї громади, гідно вміють захищати свої права та відстоювати власні  інтереси і втілювати в життя корисні соціокультурні проєкти.

Свою місію ГО «Творчість. Ініціатива. Енергія.» вбачає у підвищенні добробуту населення, розвитку безпеки, розкритті духовного потенціалу людей, зміцненні та розвитку творчого і культурного наповнення, неформальній освіті і самоорганізації.

Основні тематичні пріоритети ГО «Творчість. Ініціатива. Енергія.»:

 • розвиток громад і соціального підприємництва;
 • трансформація закладів культури в Центри місцевої активності;
 • розвиток та трансформація демократичних процесів;
 • сприяння розвитку волонтерського руху;
 • самоорганізація населення.

Основні форми роботи ГО «Творчість. Ініціатива. Енергія.»:

 • проведення освітніх, культурно-мистецьких заходів (семінарів, тренінгів, конференцій, благодійних акцій, майстер-класів, концертів, свят і т. п.);
 • проведення інформаційно-просвітницьких кампаній;
 • адвокаційні кампаній;
 • адміністрування грантових програм.
У Лікарівці відбувся заключний кемп «Незламні»

У Лікарівці відбувся заключний кемп «Незламні»

 • Переглядів: 222

Напередодні Дня Незалежності й Державного Прапора більше п’ятдесяти волонтерів і активістів з Приютівської громади зібралися у селі Лікарівка, де відвідали туристичні магніти краю. А саме кінний завод та садибу родини виноградаря – Олександра Терещенка. Всі ці заходи відбулися у межах проєкту «Освітній кемп лідерів і волонтерів «Незламні», що в громаді реалізують активісти ГО «Творчість. Ініціатива. Енергія».

Приютівські активісти взяли участь у воркшопі на тему соціального згуртування

Приютівські активісти взяли участь у воркшопі на тему соціального згуртування

 • Переглядів: 540

Сьогодні активісти Приютівської громади, - представники культури, освіти, територіального центру та команда ГО "Творчість. Ініціатива. Енергія" взяли участь у тематичному воркшопі, вивчаючи арт-інструменти для соціальної згуртованості у громаді. Цей захід для них провела відома кіровоградська фаселітаторка - Ірина Ткаченко з ГО "Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

У Приютівці завершився соціокультурний проєкт "Підтримай жінку"

У Приютівці завершився соціокультурний проєкт "Підтримай жінку"

 • Переглядів: 403

Цими днями у Приютівській громаді було завершено реалізацію соціокультурного проєкту "Підтримай жінку", що втілювався у життя активістками ГО "Творчість. Ініціатива. Енергія" на чолі з Дарією Ратушняк. Всі його ініціативи були націлені на підтримку сільських жінок-волонтерок та жінок, що втікали від війни, дружин військових.

Працівники культури Приютівської громади продовжують навчання

Працівники культури Приютівської громади продовжують навчання

 • Переглядів: 370

Цими днями десять працівниць культури Приютівської громади продовжили навчання з основ психологічної підтримки ВПО, яке проходило у Кропивницькому. Цей захід був для них дуже важливим, оскільки дівчата постійно працюють з вразливими верствами населення, та ВПО. Тож додаткові знання їм точно не завадять, а лише підсилять їхню роботу.