Вишнева садиба

Музей-світлиця «Вишнева-садиба» розвивається у напрямку дослідження, збереження і популяризації етнотрадицій Кіровоградщини, проведення майстер-класів із плетення круглого  коврика, розмальовка медо-імбирних пряників. А також проведення «гастрономічних» майстер-класів: приготування затірки, вареників з вишнями. Гостей пригощають вишневою наливкою, відвідування «Вишневої-садиби» стане цікавою для тих, хто хотів би із користю для загального інтелектуального розвитку провести час. Також на території садиби можно організувати та провести свята, обряди. Садиба розташована в с. Протопопівка, вул. Інгульська, 13а


Виноградники Терещенків

Зелена садиба «Виноградники Терещенків» розташована в с. Лікарівка. На земельній ділянці закладено і плодоносить біля 200 сортів винограду столового і технічного призначення. Гості мають вільний доступ до виноградників. На території садиби відбувається дегустація вин та винограду, гості мають можливість придбати продукцію та саджанці винограду. 


Стайня Амурових

Приватна «Стайня Амурових» розташована в мальовничому с. Лікарівка. Відвідуючи цю садибу, гості матимуть можливість покататись на конях в манежі, отримати заняття з верхової їзди, зробити гарну фотосесію.