Назва установи Адреса Директор 
Місцева пожежна охорона Приютівської селищної ради Олександр­ійського району Кіровоградської області с. Протопопівка, провулок Мисливський, будинок 9/2 Бабій Володимир Олексійович

Установа здійснює свою діяльність відповідно до Положення про Місцеву пожежну охорону, затвердженого рішенням 19 сесії сьомого скликання Приютівської селищної ради від 22.10.2019 р. №405.

Місцева пожежна охорона бере участь у гасінні пожеж, ліквідації наслідків аварій, стихійного лиха, проведенні рятувальних робіт; проводить протипожежну пропаганду серед населення з метою запобігання пожежам та наслідкам від них.

Основними завданнями Місцевої пожежної охорони є:

- забезпечення постійної готовності сил і засобів МПО до ліквідації надзвичайних ситуацій;

- запобігання виникненню пожеж та нещасним випадкам під час пожеж;

- гасіння пожеж, рятування людей, надання допомоги у разі ліквідації наслідків інших надзвичайних ситуацій;

- надання, з використанням спеціальних аварійно-рятувальних засобів, допомоги громадянам (населенню) у разі виникнення подій у побуті, які загрожують їхньому життю і здоров'ю або можуть завдати матеріальної шкоди;

- організація відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

З питань організації несення служби, гасіння пожеж, експлуатації пожежної техніки та пожежно-технічного обладнання МПО керується нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність державних пожежно-рятувальних підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.