![Служба у справах дітей повернула дітей до біологічної родини](https://rada.info/upload/users_files/05378803/81be6d46fb85dff7af6a244f12621f23.jpeg)
Служба у справах дітей повернула дітей до біологічної родини
25.08.2022 року на виконання рішення Виконавчого комітету Приютівської селищної ради №122 від 24.08.2022 року в родину подружжя П мешканців с. Войнівка було повернуто малолітніх дітей вилучених із родини в червні 2022 року в зв’язку з неналежним виконанням батьками своїх батьківських обов’язків.
![Як встановити патронат над дитиною: вимоги до кандидатів - роз’яснення служби у справах дітей Приютівської селищної ради](https://rada.info/upload/users_files/05378803/c65d6f5f42fcc81cc6f03604b67f70e6.png)
Як встановити патронат над дитиною: вимоги до кандидатів - роз’яснення служби у справах дітей Приютівської селищної ради
Патронат над дитиною згідно із статтею 252 Сімейного кодексу України це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
![Служба у справах дітей інформує про відповідальність батьків за невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо дитини](https://rada.info/upload/users_files/05378803/98f20feb5560ef4ce6904cbe95f8f12c.jpg)
Служба у справах дітей інформує про відповідальність батьків за невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо дитини
![Як створити прийомну сім’ю: вимоги до прийомних батьків, — роз’яснення служби у справах дітей Приютівської селищної ради](https://rada.info/upload/users_files/05378803/c65d6f5f42fcc81cc6f03604b67f70e6.png)
Як створити прийомну сім’ю: вимоги до прийомних батьків, — роз’яснення служби у справах дітей Приютівської селищної ради
![Служба у справах дітей Приютівської селищної ради інформує батьків про право на участь у вихованні та спілкуванні зі своєю дитиною, яка проживає окремо](https://rada.info/upload/users_files/05378803/94f851ea17d701f1972bece80761884f.jpg)
Служба у справах дітей Приютівської селищної ради інформує батьків про право на участь у вихованні та спілкуванні зі своєю дитиною, яка проживає окремо
![Служба у справах дітей Олександрійська РДА передала контроль за утриманням підопічних Службі у справах дітей Приютівської селищної ради](https://rada.info/upload/users_files/05378803/513ed8f8683388ef08cdd50d9606ce11.jpg)
Служба у справах дітей Олександрійська РДА передала контроль за утриманням підопічних Службі у справах дітей Приютівської селищної ради
Служба у справах дітей Приютівської селищної ради доводить до відома усиновителів, опікунів та піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів, які проживають на території Приютівської селищної ради, що з 03 серпня 2020 року питання діяльності та функціонування прийомних сімей та ДБСТ, сімей опікунів та піклувальників, контроль за станом утримання дітей в зазначених сім’ях в тому числі контроль за утримання дітей в сім’ях які усиновили дітей передано від Служби у справах дітей Олександрійської РДА до Служби у справах дітей Приютівської селищної ради.