Лікарняні по непрацездатності внаслідок алкогольного сп'яніння не оплачуються

  • Переглядів: 200

За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.

Відсторонення невакцинованих працівників, які хворіють, потрібно відкласти

  • Переглядів: 128

На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов'язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 09 грудня обов’язкове щеплення також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.

Збільшився розмір щомісячних компенсацій за здійснення догляду за потерпілими

  • Переглядів: 141

З 01 грудня 2021 року було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України.

У номері е-лікарняного збільшується кількість знаків - це не впливає на формування заяви-розрахунку

  • Переглядів: 120

З початку впровадження в Україні електронних лікарняних їх вигляд набув суттєвих змін – збільшився доступний для перегляду обсяг інформації, з’явились додаткові позначки і змінились різновиди статусів. А розмір унікального номеру е-лікарняного, який раніше складався з 12 знаків, не лише збільшився до 19, починаючи з жовтня, але й продовжує рости.

Фонд профінансує декретну допомогу, незважаючи на відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

  • Переглядів: 141

Фонд соціального страхування України здійснить фінансування допомоги по вагітності та пологах незалежно від того, чи було застраховану особу відсторонено від роботи через відмову від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.