Назва структурного підрозділу | П.І.П. |
Загальний відділ, організаційно-інформаційного забезпечення ради та документообігу | |
Начальник відділу | ДУДНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА |
Головний спеціаліст |
ТКАЧЕНКО ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА КЛИМЕНКО ГЛІБ ОЛЕКСАНДРОВИЧ |
Спеціаліст І категорії |
ВИХОДЕЦЬ ТЕТЯНА ПЕТРІВНА ПАРПУРУ ВАЛЕНТИНА ЛЕОНІДІВНА ПАНЧЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА ПОПАДІН ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА ГУРСЬКУ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА СУМЧЕНКО ТЕТЯНА ГЕОРГІЇВНА ГОРДІЄНКО СВІТЛАНА НИКОДИМІВНА АВЕТІСЯН КАРІНЕ КОРЮНІВНА |
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» | |
Начальник відділу | СИНЬОГУБ ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА |
Адміністратор | БРЮХ ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА |
Державний реєстратор |
ГРИГОР МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА МОГИЛЬНА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА РЕП’ЯХ ВАСИЛЬ ВАЛЕНТИНОВИЧ ГРИШАНОВ АНТОН ІВАНОВИЧ ХОРОЛЬСЬКА ЄВГЕНІЯ ВАСИЛІВНА |
Спеціаліст І категорії з обл. та бр. військовозоб. | ПОСТЕРНАК ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА |
Спеціаліст І категорії |
ДОВОДІЛОВА ІННА МИКОЛАЇВНА МИХАЙЛИК ЛІДІЯ ВАСИЛІВНА |
Відділ управління персоналом | |
Начальник відділу | РЯБЕНЬКА ІРИНА ГРИГОРІВНА |
Відділ правового забезпечення та комунальної власності | |
Начальник відділу | МАЛИНОВСЬКИЙ РОМАН ВАЛЕРІЙОВИЧ |
Головний спеціаліст юрист-консульт | ШЕВЧУК ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА |
Провідний спеціаліст-юрисконсульт | |
Відділ бухгалтерського обліку та звітності | |
Начальник відділу-головний бухгалтер | МЕГЕРЯ ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА |
Головний спеціаліст-бухгалтер |
АБДУЛАЄВА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА БАШТОВЕНКО СВІТЛАНА ІГОРІВНА |
Провідний спеціаліст-бухгалтер | ШЕВЧЕНКО ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА |
Провідний спеціаліст з публічних закупівель | ВОЛЬСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ АЛІМОВИЧ |
Спеціаліст І категорії з публічних закупівель | РАТУШНЯК ОЛЬГА ІВАНІВНА |
Відділ інфраструктури та земельних відносин (ЖКГ, містобудування, екології, благоустрою, охорони та використання земель) |
|
Начальник відділу | СОЛОНИНА РОМАН ПЕТРОВИЧ |
Головний спеціаліст з цивільного захисту | ДУДКА ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ |
Провідний спеціаліст |
БОЙКО АЛІНА ІВАНІВНА |
Спеціаліст І категорії | ЗІМІН ВАДИМ ВАЛЕНТИНОВИЧ |
Сектор з питань земельних відносин | |
Завідувач сектору | АГАПОВА ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА |
Головний спеціаліст | АНОЦЬКА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА |
Провідний спеціаліст-землевпорядник |
ГОРІСЛАВЕЦЬ КОСТЯНТИН МИХАЙЛОВИЧ РОГАЧОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ СТЕПАНОВА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА |
Відділ розвитку територій | |
Начальник відділу | ГАМОРЯ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ |
Головний спеціаліст | ДЯЧУК МАРИНА ВІКТОРІВНА |
Сектор культури, туризму та культурної спадщини | |
Завідувач сектору | ПРОКОПОВА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА |
Відділ соціального захисту | |
Начальник відділу | НІКОНОВА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА |
Спеціаліст I категорії | ПОЛЯКОВА ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА |
Служба у справах дітей | |
Начальник служби | КОРЯКОВЦЕВ ЯРОСЛАВ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ |
Господарська група | |
Завідувач господарства | СОЛОМКА ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ |
Прибиральник службових приміщень | МЕТКА ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА |
Двірник |
ГОРБАНЬ СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА КОЗЕНКО НАТАЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА АНДРІЯНОВА ТЕТЯНА ЮРІЇВНА КУЗНЕЦОВА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА БІЛИК МАРИНА ФЕЛІКСІВНА ГОРЯНА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА РЕЙЗМІР ВАЛЕНТИНА БОРИСІВНА РИШКОВА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА- КОСТЕНКО КАТЕРИНА ІГОРІВНА МУХІНА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА КУЗЬМЕНКО ІГОР ПЕТРОВИЧ |
Виконавчі органи | |
Управління з питань фінансів (Місцевий фінансовий орган) | |
Начальник | КОНИШЕВА АЛІНА ГЕОРГІЇВНА |
Відділ бухгалтерського обліку і звітності | |
Начальник відділу | СУНЬКО ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА |
Відділ доходів та видатків | |
Начальник відділу | ГОЛОВІНСЬКА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА |
Головний спеціаліст |
ЗРАЖЕВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА БАЗЕЛЕВСЬКА КАТЕРИНА ПЕТРІВНА |
Відділ освіти, молоді та спорту | |
Начальник відділу | МИХАЙЛЕНКО СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА |
Головний спеціаліст | ЛОГВІНОВА ЛЮДМИЛА ЯРОСЛАВІВНА РИСКАЛЕНКО ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА КОЛІСНИК ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА |