Назва структурного підрозділу П.І.П.
Загальний відділ, організаційно-інформаційного забезпечення ради та документообігу
Начальник відділу ДУДНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА
Головний спеціаліст ТКАЧЕНКО ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА
Провідний спеціаліст КЛИМЕНКО ГЛІБ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Спеціаліст І категорії

ВИХОДЕЦЬ ТЕТЯНА ПЕТРІВНА

ПАРПУРУ ВАЛЕНТИНА ЛЕОНІДІВНА

ПАНЧЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

ПОПАДІН ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

ГУРСЬКУ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

СУМЧЕНКО ТЕТЯНА ГЕОРГІЇВНА

ГОРДІЄНКО СВІТЛАНА НИКОДИМІВНА

АВЕТІСЯН КАРІНЕ КОРЮНІВНА

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
Начальник відділу СИНЬОГУБ ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА
Адміністратор БРЮХ ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА
Державний реєстратор

ГРИГОР МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

МОГИЛЬНА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

РЕП’ЯХ ВАСИЛЬ ВАЛЕНТИНОВИЧ

ГРИШАНОВ АНТОН ІВАНОВИЧ

ХОРОЛЬСЬКА ЄВГЕНІЯ ВАСИЛІВНА

Спеціаліст з обліку та бронювання військовозоб. ПОСТЕРНАК ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА
Спеціаліст

ДОВОДІЛОВА ІННА МИКОЛАЇВНА

МИХАЙЛИК ЛІДІЯ ВАСИЛІВНА

Відділ управління персоналом
Начальник відділу РЯБЕНЬКА ІРИНА ГРИГОРІВНА
Відділ правового забезпечення та комунальної власності
Головний спеціаліст-юрисконсульт ДАВИДОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
Головний спеціаліст з управління ком. власності МАЛИНОВСЬКИЙ РОМАН ВАЛЕРІЙОВИЧ
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Начальник відділу-головний бухгалтер МЕГЕРЯ ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА
Головний спеціаліст-бухгалтер

АБДУЛАЄВА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА

БАШТОВЕНКО СВІТЛАНА ІГОРІВНА

Спеціаліст І категорії з публічних закупівель ВОЛЬСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ АЛІМОВИЧ

Відділ інфраструктури та земельних відносин (ЖКГ, містобудування, екології, благоустрою, охорони та використання земель)

Головний спеціаліст з цивільного захисту ДУДКА ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
Спеціаліст І категорії

СОЛОНИНА РОМАН ПЕТРОВИЧ

БОЙКО АЛІНА ІВАНІВНА

Сектор з питань земельних відносин
Завідувач сектору АГАПОВА ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА
Головний спеціаліст АНОЦЬКА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА
Провідний спеціаліст-землевпорядник

ГОРІСЛАВЕЦЬ КОСТЯНТИН МИХАЙЛОВИЧ

РОГАЧОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

СТЕПАНОВА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

Відділ розвитку територій
Начальник відділу ГАМОРЯ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
Головний спеціаліст ДЯЧУК МАРИНА ВІКТОРІВНА
Провідний спеціаліст ЧЕХРАНОВА ПОЛІНА ВАДИМІВНА
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму
Провідний спеціаліст ПРОКОПОВА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
Спеціаліст І категорії Полякова Інна Олександрівна
Відділ соціального захисту
Начальник відділу НІКОНОВА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА
Головний спеціаліст ЦЕЛУЙКО ОЛЬГА ВАСИЛІВНА
Служба у справах дітей
Начальник служби КОРЯКОВЦЕВ ЯРОСЛАВ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
Господарська група
Завідувач господарства СОЛОМКА ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ
Прибиральник службових приміщень МЕТКА ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА
Двірник

ГОРБАНЬ СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

КОЗЕНКО НАТАЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА

АНДРІЯНОВА ТЕТЯНА ЮРІЇВНА

КУЗНЕЦОВА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

БІЛИК МАРИНА ФЕЛІКСІВНА

ГОРЯНА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

РЕЙЗМІР ВАЛЕНТИНА БОРИСІВНА

РИШКОВА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА-

КОСТЕНКО КАТЕРИНА ІГОРІВНА

МУХІНА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

Водій автотранспортних засобів МАКЄЄВ АНТОН СЕРГІЙОВИЧ
Управління з питань фінансів (Місцевий фінансовий орган)
Начальник КОНИШЕВА АЛІНА ГЕОРГІЇВНА
Відділ бухгалтерського обліку і звітності
Начальник відділу СУНЬКО ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА
Відділ доходів та видатків
Начальник відділу ГОЛОВІНСЬКА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА
Головний спеціаліст

ЗРАЖЕВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

БАЗЕЛЕВСЬКА КАТЕРИНА ПЕТРІВНА