5 років громаді: благодійні заходи Медіа

5 років громаді: благодійні заходи

  • Переглядів: 196

Приютівська територіальна громада відзначила перший ювілей. Традиційно, це свято супроводжувалось урочистостями та різноманітними розважальними заходами, але цьогоріч від них відмовились і день громади провели у форматі благодійних заходів. Усі зібрані кошти, а це близько 20 тисяч гривень, передали на потреби військових ЗСУ.

Зарибили водосховище Медіа

Зарибили водосховище

  • Переглядів: 345

19 липня в Приютівській тергромаді провели зариблення Войнівського водосховища. загальна кількість мальків – 200 тисяч, привели їх із Солов`ївського риборозплідника,що в Попельнастівській громаді. На заході побувала і знімальна група ТРК "КТМ".

Підтримуємо вразливих Медіа

Підтримуємо вразливих

  • Переглядів: 291

8 липня в Приютівській громаді ділилися добром. В селі Березівка для дітей переселенців та вразливих верст населення провели патріотично-розважальний захід «Мріємо про Україну». Це далеко не перший подібний захід для дітей громади, як ділилися добром цього разу та які плани на подальші заходи – розкажемо у сюжеті ТРК «КТМ».

Про посівну на Олександрійщині Медіа

Про посівну на Олександрійщині

  • Переглядів: 480

Олександрійські аграрії, незважаючи на воєнний стан, виходять на поля і розпочинають комплекс з весняно-польових робіт. Назважаючи на проблеми з постачальниками посівного матеріалу та засобів захисту рослин, аграрії роблять все можливе, щоб поновити зв’язки з представниками Києва, Харкова та Миколаєва. Яким прогнозують аграрний сезон на Олександрійщині – розкажуть в сюжеті ТРК «КТМ».

100-річний ювілей відзначила Ганна Михнюк Медіа

100-річний ювілей відзначила Ганна Михнюк

  • Переглядів: 430

100-річний ювілей відзначила жителька Новоселівки, що у Приютівській територіальній громаді, Ганна Михнюк. Жінка й досі вражає активністю, оптимізмом, і працелюбством. Секретами довголіття ювілярка поділилася зі знімальною групою телеканалу Вітер.

Телеміст громад Медіа

Телеміст громад

  • Переглядів: 401

22 січня відзначається День Соборності. У цей день 1919 року проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Свято офіційно встановлене у 1999 році. Напередодні Дня Собороності в Олександрійській райдержадміністрації провели онлайн-єднання громад з різних куточків України.