Про посівну на Олександрійщині Медіа

Про посівну на Олександрійщині

  • Переглядів: 397

Олександрійські аграрії, незважаючи на воєнний стан, виходять на поля і розпочинають комплекс з весняно-польових робіт. Назважаючи на проблеми з постачальниками посівного матеріалу та засобів захисту рослин, аграрії роблять все можливе, щоб поновити зв’язки з представниками Києва, Харкова та Миколаєва. Яким прогнозують аграрний сезон на Олександрійщині – розкажуть в сюжеті ТРК «КТМ».

100-річний ювілей відзначила Ганна Михнюк Медіа

100-річний ювілей відзначила Ганна Михнюк

  • Переглядів: 339

100-річний ювілей відзначила жителька Новоселівки, що у Приютівській територіальній громаді, Ганна Михнюк. Жінка й досі вражає активністю, оптимізмом, і працелюбством. Секретами довголіття ювілярка поділилася зі знімальною групою телеканалу Вітер.

Телеміст громад Медіа

Телеміст громад

  • Переглядів: 317

22 січня відзначається День Соборності. У цей день 1919 року проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Свято офіційно встановлене у 1999 році. Напередодні Дня Собороності в Олександрійській райдержадміністрації провели онлайн-єднання громад з різних куточків України.

Свято біля ополонки Медіа

Свято біля ополонки

  • Переглядів: 288

І поки одні віряни за святою водою йдуть до церкви, більш ризиковані збираються на берегах водойм. Не лише набрати води, але і зануритися в ополонку охочі є щороку. Скільки таких сміливців занурилися у води Войнівського водосховища знімальна група ТРК «КТМ» перевірила особисто.

Щасливі діти – успішна громада Медіа

Щасливі діти – успішна громада

  • Переглядів: 703

Ми робимо все можливе, щоб інвестувати у найважливіше, що у нас є, – у наших дітей. І приділяємо цьому велику увагу. Від того, які умови будуть створені для дозвілля і навчання дітей, яку освіту вони отримають, залежатиме і майбутнє нашої громади та нашої держави. Дуже важливо, аби діти зростали у комфортному середовищі. Розуміли, що їх люблять та про них піклуються.

У Бутівському облаштовують нові приміщення для амбулаторії Медіа

У Бутівському облаштовують нові приміщення для амбулаторії

  • Переглядів: 682

У селі Бутівське в школі облаштовують амбулаторію. У приміщенні, де нині приймають пацієнтів, холодно і воно не пристосоване для людей з інвалідністю, говорить голова громади Андрій Коломійцев. За його словами, у школі для амбулаторії виділили класи, де не навчаються учні.

Зводять міст у Приютівській ТГ Медіа

Зводять міст у Приютівській ТГ

  • Переглядів: 454

Погодні умови не стають на заваді будівництву мосту між Войнівкою та Приютівкою. З моменту початку робіт вже залито бетоном три з чотирьох фундаментів майбутньої пішохідної переправи через Інгулець, завершується виготовлення металоконструкцій. Поки фундамент вистоюватиметься, паралельно будуть проводити зведення понтону та наводити благоустрій території. Як триває хід робіт на об’єкті – розкажуть у наступному сюжеті ТРК «КТМ».