Приютівська громада придбала агрегат для подрібнення відходів деревини і деревообробки

  • 815

Фото без описуВ рамках реалізації субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури вдалось придбати новий агрегат для подрібнення відходів деревини і деревообробки, який здатний перетворити в щепу гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки та обапіл.

Подрібнювач деревини PL-120 використовуватиметься у якості навісного обладнання, що кріпиться на задню трьохточкову навіску трактора. Наявність деревоподрібнюючої машини дозволить знизити витрати на перевезення зрізаних дерев. Крім того, готовий матеріал переробки ідеально підходитиме в якості палива для котлів із шнековою подачею, а із технологічної щепи, яка отримуватиметься після додаткової переробки, можна виробляти пелети і паливні гранули.

Закупівля спрямована на вирішення актуальної для громади проблеми щодо здійснення якісного процесу господарської діяльності комунального підприємства «Водолій», завданням якого і є забезпечувати благоустрій на території громади.

Нагадаємо, впродовж 2019 року для вирішення потреб громади закуплено трактор МТЗ «БЕЛАРУС 82.1» з додатковим обладнанням (відвал ВУМ-2,5-01, причіп самоскидний тракторний 2 ПТС-4, косарка роторна КР-1,65), трактор МТЗ «БЕЛАРУС 320.4» (з роторною косаркою КР-1,35 та самоскидним причепом ПТС-2,5У) та автогрейдер BGD-140 з відвалом.