Благодійний концерт «Добро починається з тебе»

  • 878

Фото без описуВ час, коли на землю приходить благодать, повітря наповнюється чарами казковості, грудень грає різнокольоровими вогниками ялинок, всі очікують дива. В Цукрозаводському ЗЗСО І-ІІІ ст.- ЗПО поринули у чарівний світ за допомогою музики разом із дивовижними голосами здобувачів освіти Приютівської філії Новопразької дитячої музичної школи.

Два роки поспіль це свято проводили лише для жителів селища Приютівки, а в цьому році, за підтримки Приютівської селищної ради, кордони благочинності розширилися для великої родини – Приютівської ОТГ. На свято запрошені сім’ї з Бутівського ЗЗСО, Протопопівського ЗЗСО, Войнівського ЗЗСО, Цукрозаводського ЗЗСО та Користівського ліцею.

З теплими привітаннями та солодкими подарунками для малечі на свято завітали Приютівський селищний голова Андрій Коломійцев із заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань та соціальної політики Іриною Чемерис. Настоятель храму Георгія Побідоносця отець Іван привітав присутніх із зимовими різдвяними святками.

Варто відзначити, що до свята Миколая в Цукрозаводському ЗЗСО проведено благодійну акцію «До чарівного чобітка Миколая». Організаторів підтримали і долучилися до цієї акції Протопопівський ЗЗСО, Користівський ліцей, працівники Приютівської селищної ради та Молодіжна рада селища Приютівки. Зібрані іграшки, книги та речі вручили запрошеним сім’ям з громади, що потребують підтримки разом із солодощами від Приютівської селищної ради.

Всім присутнім вихованці музичної школи зі своїми викладачами Михайловою Оксаною, Драгомировою Валентиною, Шульгою Іриною, Радіоновою Тамарою, Черноусом Максимом та Ткачовою Єллою подарували чарівні передзвони народних колядок та щедрівок, наповнили залу добром та чуттєвістю.