На Войнівському водосховищі знову вилучили риболовецькі сітки

  • 873

Фото без описуСьогодні, 15 червня, з метою дотримання законодавства України щодо рибальства та охорони водних біоресурсів, для упередження та запобігання незаконного вилову риби, поліцейськими офіцерами громади Олександрійського РВП ОВП ГУНП в Кіровоградській області спільно з представниками Приютівської селищної ради було проведено відпрацювання на Войнівському водосховищі, у результаті якого зафіксовано факт незаконного вилову риби.

Зокрема, завдяки злагодженій роботі поліції та працівників селищної ради, було знайдено та витягнуто з Войнівського водосховища заборонені риболовецькі знаряддя, серед яких риболовецькі сітки у кількості 8 одиниць. Всі вони були передані до пункту прийому вторинної сировини для подальшої переробки.

Приютівська селищна рада повідомляє — рейдові заходи будуть проводитися й надалі на території водних об’єктів ОТГ. Тож звертаємося до мешканців громади: у разі виявлення порушень вимог законодавства України щодо вилову риби, прохання повідомляти Приютівську селищну раду за телефоном Гарячої лінії (067) 296-17-60.