У Березівці з’явиться кінотеатр під відкритим небом

  • 1078

У селі Березівка проводитимуться кінопокази в теплу пору року, з квітня по жовтень. Очікується, що результатом реалізації проекту стане те, що кінотеатр просто неба стане найпопулярнішим майданчиком для неформального спілкування та вирішення соціально-важливих питань. Започаткувала проект ініціативна група від села Березівка на чолі з вихователем Березівського закладу дошкільної освіти «Світлячок» Наталією Яцків.

«Сьогодні у дітей, молоді, молодих сімей села є висока потреба для культурного росту, розвитку толерантності серед мешканців, якому на мою думку та думку нашої ініціативної групи «Дієві», буде сприяти перегляд актуальних фільмів, мультфільмів, соціальної реклами з подальшим обговоренням соціально-важливих тем у невимушеній обстановці серед пейзажів села.

Ці заходи сприятимуть не лише культурному росту, розвитку толерантних якостей, а й урізноманітнять дозвілля людей, сімейний відпочинок, задовольнять їх потреби в інформації та спілкуванні та розвиватимуть соціальні компетентності, формуватимуть духовні цінності, на які націлене сучасне українське суспільство», — зазначила керівник проекту.

В рамках конкурсу громадських ініціатив для реалізації проекту «Кінотеатр під відкритим небом» з місцевого бюджету передбачено 50 тис. грн.