У межах Нової української школи кожен перший клас Приютівської ОТГ отримує навчально-дидактичний матеріал

  • 1041

Фото без описуТриває підготовка до нового 2020/2021 навчального року. В даний час у системі шкільної освіти Приютівської об’єднаної територіальної громади відбуваються значні зміни. Успіх цих змін пов'язаний з оновленням наукової, методологічної та матеріальної бази навчання і виховання.

Сьогодні, 6 липня, у межах Нової української школи кожен перший клас громади отримує різний навчально-дидактичний матеріал, зокрема: комплекти для вивчення англійської мови, демонстраційні набори цифр і знаків, роздаткові комплекти для лічби, набори моделей геометричних фігур, демонстративні моделі механічних годинників, набори пісочних годинників, мірного посуду, математичні планшети, набори грошових знаків, настільні розвивальні ігри, килимки-конструктори з пазлів, мікроскопи, навчальні плакати та багато іншого.

Перераховані  засоби навчання та обладнання було закуплено за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». Втім, частина дидактичного матеріалу була закуплена в рамках програми співфінансування з місцевого бюджету.