Аліна Шевченко переможниця обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули-2020»

  • 1042

Фото без опису

Багата на таланти Кіровоградська земля! У цьому ще раз переконалася Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка, до якої на обласний тур конкурсу «Творчі канікули – 2020» від юних талантів надійшло чимало різних за тематикою поетичних і прозових  творів.

Цього року обласним журі було розглянуто 69 робіт, авторам яких від 11 до 18 років. Кожен міг обрати тему до душі у 7 запропонованих номінаціях.

У віковій категорії 14-18 років та номінації «Природа – джерело натхнення та краси» стало переможцем оповідання «Пташина мама» від учениці Ізмайлівського закладу загальної середньої освіти I-III ст. Аліни Шевченко.

«На цю історію мене надихнуло надзвичайно мальовниче село - Піщаний Брід, тож у оповіданні змалювала не фарбами, а словом всю його по-справжньому вражаючу красу», — зазначила Аліна.

Роботи переможців направлено до Головного оргкомітету в Національну бібліотеку України для дітей для участі в другому турі конкурсу, результати якого будуть визначені у листопаді 2020 року.