Заходи соціального захисту населення   у січні – березні  2021 року                                                                                    

  • 384

Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (16,2 %), менеджерів та професіоналів (10,0 %), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (26,9%), кваліфікованих робітників з інструментом (21,4 %), фахівців (7,0%), та найпростіші професії (18,5%).

 

Станом на 1 квітня 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало  3.2 тис. осіб, з яких 63,7 % складали жінки, 31,1 % – молодь віком до 35 років, кожен четвертий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 29,4 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні- березні 2021 року перебувало 4,3 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у березні місяці – 0,317 тис. осіб.

Протягом січня- березня 2021 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 568 осіб, з них 424 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 128 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 105 осіб.

Станом на початок квітня 2021 року 2,6 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Станом на 1 квітня 2021 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру  зайнятості становила - 270. У середньому на одну вакансію претендувало 12 осіб.

На сьогодні затребувані на ринку праці: інженери – конструктори,  лікарі-стоматологи, швачки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварники, продавці продовольчих та непродовольчих товарів,  водії автотранспортних засобів та інші.

 

 

Інформацію підготував відділ інформаційних систем

Олександрійського міськрайонного центру зайнятості