До Приютівської ОТГ з навчальним візитом завітали представники громад з Луганської та Полтавської області

  • 1459

Фото без описуВчора, 14 березня, розпочався дводенний навчальний візит представників Луганської та Полтавської областей з метою ознайомлення з Інноваційними напрямками та підходами в проектній діяльності ОТГ на Кіровоградщину. В рамках першого дня навчального візиту учасники відвідали Приютівську громаду та ознайомились з успішним досвідом реалізації проектів місцевого розвитку.

Першою «зупинкою» гостей у Приютівській громаді став Будинок футболу в Олександрії, де гостей зустрів голова Андрій Коломійцев. Він презентував візитерам історію та сучасний стан справ в громаді, а також акцентував увагу присутніх на подальших планах розвитку Приютівської ОТГ.

Далі гості, разом з заступником селищного голови Приютівської громади Іриною Чемерис, відвідали Протопопівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка стала першою в Україні збудованою в рамках ініціативи Президента України Петра Порошенка «Сільська медицина». Представники Луганської та Полтавської областей оглянули медичні та житлові приміщення амбулаторії та протестували обладнання для телемедицини.

Поряд із цим, візитери оглянули систему очищення води «Деферум 200», яка працює в смт Приютівка та забезпечує жителів населеного пункту якісною питною водою. Ознайомила з історією написанням проекту та появи обладнання в Приютівці присутніх секретар селищної ради Вікторія Лисенко.

Наступною установою, в яку завітали гості, став Головківський навчально-виховний комплекс, де вони мали змогу ознайомитись з впровадження в життя концепції Нової української школи та переглянули проекти вихованців гуртків «Основи робототехніки» та «Оператори дронів». Також гості відвідали Святоіллінський храм та спортивний комплекс «ГОЛовківський», що розташовані на території села Головківка.

По завершенню першого дня навчального візиту гості стомлені, але задоволені відправилися відпочивати та відновлювати сили на наступний, насичений подіями та відвіданами інших ОТГ, день.