На стадіоні «ГОЛовківський» футбольний клуб «Олександрія» приймав гостей зі Львова

• 737

Фото без опису

Вчора, 27 травня, у с. Головківка на стадіоні «ГОЛовківський» відбувся матч 25 туру Чемпіонату U-19 ФК «Олександрія» – ФК «Карпати».

Вже з перших хвилин зустрічі олександрійці створили кілька гострих моментів біля воріт гостей, а вже на 12 хвилині Петру Луціву вдалося відкрити рахунок у матчі — 1:0. І надалі гра проходила в цікавій боротьбі, і в середині першого тайму гості спромоглися відігратися — 1:1. У другому таймі м’яч у центрі поля не затримувався і чудові моменти виникали то біля одних, то біля інших воріт. На жаль, вболівальники більше голів не побачили.

Олександрія:  Богдан Степанцов, Максим Коноваленко, Василь Луців, Віталій Дубілей, Микола Водяницький, Євген Ляницький, Владислав Гаркуша, Овчаренко Данііл (Микита Дудка, 76’), Петро Луців (К, Еміль Мустафаєв, 90+2’), Назарій Воробчак (Назар Волошин, 63’), Віктор Сезар (Ян Каранга, 76’).

Карпати: Андрій Артим, Петро Харжевський, Микола Романік, Тимофій Калинчук, Вадим Гудзінський, Любомир Степанчук (Богдан Козак, 60’), Василь Руніч, Артем Данилюк, Роман Лісовик (Вадим Мельнійчук, 60’), Владислав Мудрик (К), Жозеф Енете (Тарас Кудь, 89’).

Голи: Петро Луців (12’) – Жозеф Енете (28’).

Джерело фото: Офіційний сайт ФК «Олександрія»