До Приютівської селищної ради вперше звернувся призовник за матеріальною допомогою

  • 1057

Фото без описуЯк повідомлялося раніше, на восьмій сесії Приютівської селищної ради від 21 грудня 2018 року було ухвалено рішення №169 щодо затвердження Програми з надання одноразової матеріальної допомоги різним категоріям населення, зокрема, й призовникам строкової служби. Дана Програма передбачає  надання одноразової фінансової підтримки призовникам у розмірі 3 000 грн.

Так, нещодавно до Приютівської селищної ради вперше надійшла письмова заява на отримання матеріальної допомоги разом з підтверджуючою інформацією з військової частини про прийняття Присяги. Відповідно поданій заяві на найближчому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про надання одноразової фінансової підтримки солдату-строковику.

Нагадаємо, що кожен призовник зможе отримати матеріальне заохочення в сумі 3000 грн. відповідно, після подання заяви та пред’явлення підтверджуючої інформації з військової частини. Більш детальну інформацію щодо виплати заохочення можна отримати безпосередньо в Приютівській селищній раді, або за телефоном: 6-43-45, або надіславши електронне звернення на адресу inbox1@pryiutivka-community.gov.ua.