Надруковано перший випуск бюлетеня «Голос громади»

  • 1356

Фото без описуВперше на теренах Приютівської об’єднаної територіальної громади з’явилось власне друковане видання, метою якого є всебічне і об’єктивне інформування широкого кола читачів про діяльність Приютівської селищної ради. Головна особливість видання «Голос громади» – відступ від традиційних підходів до подання інформації і орієнтація винятково на мешканців громади.

Кожного місяця ви матимете змогу безкоштовно отримати бюлетень в Приютівській селищній раді, адміністративних приміщеннях старостинських округів, сільських будинках культури, бібліотеках, поштових відділеннях, амбулаторіях або фельдшерсько-акушерських пунктах та магазинах.

Ознайомитися з першим випуском друкованого видання у електронному форматі можна за наступним посиланням: https://drive.google.com/file/d/1oC_q1iieBvgfCcBIHDGKptiipBrkja9v/view?usp=sharing

Зазначимо, що усі охочі мають змогу надсилати свої дописи до редакції для подальшого редагування та розміщення в бюлетені, відправивши їх на адресу редакційної колегії за адресою: 28034, смт Приютівка, вул. Шкільна, буд. 4 або на електронну пошту: inbox1@pryiutivka-community.gov.ua (з приміткою «Для бюлетеня «Голос громади»).