У Войнівці будівництво ЦНАПу відповідає встановленим термінам

  • 1079

Фото без описуУ Приютівській об’єднаній територіальній громаді триває будівництво сучасного Центру надання адміністративних послуг за адресою: с. Войнівка, вул. Центральна 92-к. Зазначимо, що будівництво розпочалося у травні цього року і планується завершити в листопаді 2019 року.

На сьогоднішній день будівельники вже повністю облаштували армований фундамент та захистили його від проникнення та шкідливого впливу води, виконали стяжку підлоги з утепленням, встановили металеві колони на півколо. Також вже проведені водопровідні комунікації до майбутнього приміщення й триває облаштування каналізаційної мережі з очисними спорудами. Найближчим часом будівельники переходять до ключового процесу у зведенні будівлі — підготовки та кладки стін з газобетону.

Нагадаємо, що перевага сучасного Центру надання адміністративних послуг полягатиме в наближенні послуг мешканцям Войнівського старостинського округу. Усі необхідні послуги людина зможе отримати за короткий термін, не виходячи з приміщення ЦНАПу.