Приютівська громада перемогла у конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження»

  • 1462

Фото без описуПроект «Ярмарок крафтових виробів» від Приютівської об’єднаної територіальної громади цьогоріч успішно змагався у конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста — великі враження-2019». Так реалізація проекту відбудеться за співфінансування: 30% з місцевого бюджету, а 70% — надасть Міністерство культури України.

Проект «Ярмарок крафтових виробів» у с. Войнівка — це масштабний захід, який акумулює в собі наявність елементів культурної спадщини з різних куточків України, розвиток народних ремесл та включає в себе економічну складову — розвиток малого підприємництва, зеленого туризму, створення позитивного іміджу громади та її інвестиційної привабливості.

На заході будуть присутні виробники й умільці з Приютівської громади і не лише варення, а й інші вироби: вина, сири, поробки, лозоплетіння тощо з усієї України. Крім того, планується облаштування сцени біля сільського будинку культури, де свої виступи продемонструють не лише місцеві колективи, а й колективи з нашої області. Увесь ярмарок буде поділений на різні локації. Зокрема організатори ярмарку представлять для учасників і відвідувачів такі локації, як фуд-локації , де кожен бажаючий зможе скуштувати різні смаколики, окремо локації для дітей, фотозони та багато іншого. Організація заходу також передбачає облаштування й території у селі під проведення ярмарку. Це і встановлення лавочок та освітлення, облаштування фонтана, приведення у належний вигляд фасаду сільського клубу та ін.

Варто відзначити, що на розгляд конкурсної комісії було подано 181 проектна заявка, із них – чотири з Кіровоградщини. Однак лише проект від Приютівської об’єднаної територіальної громади з усієї області був відібраний експертною комісією для реалізації. Тож вже сьогодні розпочинаємо масштабну роботу з підготовки до ярмарку крафтових виробів. Орієнтовна дата проведення ярмарку — 14 вересня 2019 року. Більш детальна інформація для учасників та відвідувачів заходу буде оприлюднена на офіційному сайті «Приютівська громада» згодом.