Андрій Коломійцев: "Маємо надію, що будівництво ЦНАПу вдасться завершити до кінця року"

  • 1907

Фото без описуУ Приютівській об’єднаній територіальній громаді триває будівництво сучасного Центру надання адміністративних послуг у Войнівці.

Наразі будівельники вже повністю облаштували армований фундамент, захистивши його від проникнення та шкідливого впливу води, виконали стяжку підлоги з утепленням, встановили металеві колони на півколо  та провели водопровідні комунікації. Зокрема, на завершальному етапі наразі зведення каркасу будівлі з газобетону та міжкімнатних стін.

«Роботи з будівництва ЦНАПу розпочалися 15 травня 2019 року. На сьогоднішній день виконано приблизно 30 відсотків запланованих робіт. Проте ми очікуємо, що будівництво завершиться протягом 2-3 місяців – за графіком, за умови наявного повного фінансування цього об’єкту з боку держави. Загальна вартість проекту складає близько 9 млн грн, частину з яких Приютівська об’єднана територіальна громада отримала з державного бюджету по програмі «Фінансування соціально-економічного розвитку регіонів», чому посприяв народний депутат України Кузьменко Анатолій Іванович. Наявна сума в місцевому бюджеті на будівництво складає близько 6 млн грн і ми розраховуємо отримати залишок у розмірі 3 млн грн з державного бюджету. І, все ж таки, маємо надію, що розпочате будівництво вдасться завершити до кінця поточного року» — зазначив голова Приютівської громади Андрій Коломійцев.