Представники Приютівської громади побували з навчальним візитом у Польщі

  • 2331

Фото без описуВпродовж 16-21 вересня, за сприяння благодійної організації «Благодійне товариство «ОРБІКЦ» та громадської організації «Асоціація Голдапський місцевий фонд» відбувся навчальний візит української делегації у місто Голдап (Польща) за співфінансування Польсько-Американського Фонду Свобода в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні».

Участь у навчальній поїздці до сусідньої країни брали працівники будинків культури, бібліотек, представники влади, місцевого самоврядування та громадських активістів Олександрійщини. Зокрема, Приютівську об’єднану територіальну громаду представили в.о. старости Головківського старостинського округу Тетяна Кузьменко, завідуюча Березівською бібліотекою-філією Анжела Зіненко та в.о. директора КУ Центру культури і дозвілля Приютівської селищної ради Дарія Ратушняк.

Під час навчального візиту учасники знайомились з польською моделлю місцевого центру активності, реалізованої в будинках культури і бібліотеках, в рамках проекту «Будинок культури і бібліотека як центр місцевої активності в Олександрійському районі».

Нагадаємо, що в рамках вказаного проекту представники громадської організації «Асоціація Голдапський місцевий фонд» (Польща) неодноразово відвідували Олександрійщину.