Розпочато реконструкцію адміністративної будівлі Приютівської селищної ради для забезпечення функціонування ЦНАПу

  • 799

Фото без описуВ адміністративній будівлі Приютівської селищної ради розпочато реконструкцію частини приміщень. Перебудова пов’язана зі створенням і забезпеченням функціонування сучасного Центру надання адміністративних послуг на базі існуючих приміщень, що стане можливим в рамках співпраці Приютівської селищної ради з організаційною структурою напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Реконструкцію розпочато з ремонту верхнього конструктивного елементу покриття всієї будівлі. Варто відзначити, що ремонт покрівлі також ізолює від зовнішніх впливів (сонця, опадів, вітру) початкові класи Користівського ліцею, приміщення комунального підприємства «Водолій» та відділення «Укрпошти». Після завершення вказаних робіт, в приміщенні селищної ради почнуть виконувати внутрішні ремонтні роботи.

Перевага нового Центру надання адміністративних послуг полягатиме в наближенні послуг жителям громади. Усі необхідні послуги громадяни зможуть отримати за короткий термін, не виходячи з приміщення установи.