Шановні вчителі, педагоги, уся освітянська спільното!

  • 627

Фото без описуПрийміть щирі вітання з нагоди відзначення вашого професійного свята – Дня вчителя. Свята людей, які обрали одну з найблагородніших професій, взявши на себе відповідальність за тих, кого навчаєте та виховуєте.

Щиро вдячний вам за те тепло, що даруєте нашим дітям, за ваше терпіння, самовідданість та любов до обраної справи. Низький вам уклін, дорогі педагоги за те, що виховуєте в наших дітях почуття гідності, навчаєте їх любити та цінувати свою Батьківщину, допомагаєте їм мудрими порадами, крок за кроком супроводжуючи їх на життєвому шляху та у світі знань.

У цей осінній святковий день, насамперед, шановні освітяни, бажаю вам наснаги та нових педагогічних звершень. Хай ваша нелегка праця завжди буде гідно оцінена і приносить вам лише радість та задоволення. Зичу вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил та енергії. Миру і злагоди вам і вашим родинам!

 

З повагою,

Приютівський селищний голова                                                                                       Андрій КОЛОМІЙЦЕВ