Вихованці гуртка зі спортивного туризму брали участь у обласних змаганнях

  • 626

Фото без опису20 жовтня 2019 року, відбувся V етап Кубку області зі спортивного орієнтування в селі Созонівка  Кіровоградської області.

Вперше на таких змаганнях побували вихованці гуртка зі спортивного туризму, який працює на базі Цукрозаводського ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗПО Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області. Найбільшу групу учасників змагань склали спортсмени 10-12 років. Серед учасників були також студенти Льотної академії та педагогічного університету.

У змаганнях взяли участь 210 учасників віком від 10 до 70 років. Учасники долали дистанцію до шести кілометрів. Найбільше сподобалося нашим вихованцям змагання з пошуку контрольних пунктів за допомогою компасу та топографічної карти. Організатори спланували його так, щоб спортсмени могли проявити свої вміння та навички з орієнтування на місцевості.

Найкращі результати здобули  Скрипка Марина (8 клас) та Оліщук Олександр (6 клас), які зайняли ІІІ місце в індивідуальних заліках.

Батьківська громада виносить подяку керівнику гуртка Підвальнюку Дмитру Олександровичу та голові Приютівської громади Коломійцеву А. О. за можливість спробувати свої сили та зайнятися улюбленою справою.