Визначено переможців конкурсу на кращий відео-лист до Святого Миколая (ВІДЕО)

  • 1518

Фото без описуУ Приютівській об’єднаній територіальній громаді підведено підсумки конкурсу на кращий відео-лист до Святого Миколая і визначено переможців.

Загалом на конкурс було представлено 6 відео-листів із закладів дошкільної освіти Приютівської селищної ради, зокрема від Березівського ЗДО «Світлячок», Ізмайлівського ЗДО «Колосок», Войнівського ЗДО «Веселка», Приютівського ЗДО «Світлячок» та Протопопівського ЗДО «Колобок».

Роздумувати було над чим, адже діти ділилися таємницями, розповідали про свої гарні справи, плани на майбутнє, просили у Святого те, що цінують найбільше, про що мріють. Комусь для щастя треба модна футболка, комусь – смартфон. А комусь – мир на землі та порядок у своєму селі. Порадувало й те, що вихователі допомогли своїм діткам творчо і по-різному підійти до запропонованого конкурсу.

Проаналізувавши роботи всіх учасників конкурсу, комісією було обрано переможцем Войнівський ЗДО «Веселка», в якому найцікавіше підійшли до запису відео-листа до Святого Миколая.

Отож переможець отримає заслужений приз — мультимедійну дошку! Інші учасники конкурсу також отримають цінні подарунки, зокрема багатофункціональні пристрої для друку та ноутбуки.