У Приютівській громаді стартує конкурс на визначення кращих громадських ініціатив

  • 2298

З наступного тижня, 3 лютого, у Приютівській об’єднаній територіальній громаді розпочинається прийом заявок для участі у конкурсі на визначення кращих ініціатив жителів. Передбачений обсяг фінансування Програми з місцевого бюджету на 2020 рік становить 200,0 тис. грн.

Прийом заявок відбуватиметься за встановленою формою та здійснюватиметься до 30 квітня 2020 року включно. Форму конкурсної заявки можна завантажити у електронному форматі або отримати у паперовому вигляді в адміністративних приміщеннях старостинських округів. Головна вимога до ініціативних груп — фінансування одного Проекту з місцевого бюджету не повинно перевищувати 100,0 тис. грн. Проте, за необхідності учасники зможуть долучати власних спонсорів до співфінансування.

За більш детальною інформацією щодо процедури проведення конкурсу, визначення переможців та особливостей реалізації програми можна звернутись до Відділу розвитку територій Приютівської селищної ради або перейти за наступним посиланням: https://pryiutivka-community.gov.ua/programa-pidtrimki-iniciativ-zhiteliv-prijutivskoi-otg-na-2020-rik-14-34-43-29-01-2020/