У Приютівській громаді тривають рейди проти браконьєрів та порушників правил рибальства

  • 856

Фото без опису

З метою дотримання законодавства України щодо рибальства та охорони водних біоресурсів, для упередження та запобігання незаконного вилову риби, поліцейськими офіцерами громади Олександрійського РВП ОВП ГУНП в Кіровоградській області спільно з представниками Приютівської селищної ради було проведено відпрацювання на Войнівському водосховищі, у результаті якого зафіксовано факт незаконного вилову риби.

Зокрема, завдяки злагодженій роботі поліції та працівників селищної ради, було знайдено та витягнуто з Войнівського водосховища заборонені риболовецькі знаряддя, серед яких риболовецькі сітки. Поряд із цим, поліцейськими складено адміністративний протокол на особу, яка здійснювала незаконний вилов риби на вказаному об’єкті.

Приютівська селищна рада повідомляє — рейдові заходи будуть проводитися й надалі на території водних об’єктів ОТГ. Тож звертаємося до мешканців громади: у разі виявлення порушень вимог законодавства України щодо вилову риби, прохання повідомляти Приютівську селищну раду за телефоном «гарячої лінії» (067) 296-17-60.