Порушень карантинних обмежень протягом Великодніх богослужінь на території Приютівської громади не зафіксовано
Через загрозу поширення коронавірусу мешканцям громади наполегливо рекомендували залишитися вдома під час Великодніх богослужінь та прослухати богослужіння через он-лайн трансляцію.
Голова Приютівської громади Андрій Коломійцев висловив подяку усім мешканцям громади за їх свідомість: “Хочу висловити глибоку вдячність вам за вашу свідому поведінку, за те, що дослухалися порад та залишилися вдома! Скажу, що це рішення далося усім нам дуже складно. І це перший рік, і сподіваюся – останній, коли довелося впроваджувати такі методи і рекомендувати не відвідувати церкви під час Великодніх богослужінь”.
Зокрема на богослужіння до храму Георгія Побідоносця (смт Приютівка) завітали 10 прихожан, у Свято-Іллінському храмі (с. Головківка), разом з представниками духовенства, було 8 прихожан. Поряд із цим, у храмах в Протопопівці та Войнівці нарахували по 15 вірян. Варто відзначити, що всі прихожани були в засобах індивідуального захисту і максимально дотримувалися встановленої дистанції.
Вже до п’ятої години ранку усі храми на території Приютівської ОТГ завершили богослужіння, після чого були зачинені.