Представники громади продовжують консультуватись з радниками Кіровоградського регіонального офісу ULEAD

  • 625

Радники Кіровоградського регіонального офісу ULEAD продовжують консультативну роботу з громадами щодо розробки та впровадження ефективних нормативно-правових актів, що регулюють господарські взаємовідносини на території громади.

Зокрема вчора, 4 липня, секретар Приютівської селищної ради Вікторія Лисенко приймала участь в онлайн-консультації для осіб місцевого самоврядування від радника з децентралізації та місцевого самоврядування Леоніда Жовтило.

Насамперед, говорили про:

  • першочергові кроки місцевих рад у запровадженні регуляторної політики в розпорядчо-господарській діяльності ОТГ;
  • про заходи з визначення та підготовки проєктів нормативно-правових актів ради, що мають регуляторні ознаки;
  • розглянули реальні приклади затверджених місцевими радами положень та порядків, які регламентують господарські та адміністративні взаємовідносини ради та представників громади.

«Не дивлячись на те, що за результатами моніторингу Державної регуляторної служби Маловисківська міська, Приютівська селищна та Великосеверинівська і Ганнівські сільські ОТГ відмічені з позитивної сторони, керівництво рад продовжує вдосконалювати регуляторну діяльність, розуміючи всю важливість цієї роботи для якісного життєзабезпечення всієї громади, та підвищення довіри виборців до ініціатив влади», — зазначили представники громад - учасники консультації.

Крім того, радник наголосив, що фахівці Регіонального офісу на запити громад готові надати практичні рекомендації щодо аналізу відповідності нормативно-правових актів місцевих рад регуляторному законодавству.