Лінія з виробництва комбікормів Buschhoff невдовзі запрацює у Приютівці

  • 1813

Фото без опису

На початку квітня 2020 року за індивідуальним комплексним проектом компанія завершила реконструкцію головного корпусу елеватора «УкрАгроКом» з установкою технологічної лінії з виробництва комбікормів у селищі Приютівка.

Наразі спеціалісти підприємства працюють над завершенням реконструкції цеху по зберіганню готової продукції та системою вентиляції. За словами кваліфікованих працівників підприємства, новітнє обладнання дасть змогу виготовляти високоякісні комбікорми за відповідними рецептами і практично виключить втручання людини у технологічний процес.

Варто відзначити, що відродження комбікормового заводу на базі підприємства не вплинуло на роботу самого зерносховища.

Повноцінні повнораціонні комбікормові суміші виготовлятимуться згідно з ГОСТ 9268-2015. Лінія матиме продуктивність 10 т/год, 20 000 т/рік. Також у компанії мають намір добудувати відділення для мікродозування зі складом упакованої сировини. Лінія складається з елементів зберігання сировини, дробарки, змішувача для виробництва гомогенного кінцевого продукту. Також працюватиме цех із виготовлення попередніх сумішей (мінеральних добавок). Лінія дозволятиме виготовляти комбікорми з додаванням мікродоз і вітамінів та мінералів для забезпечення повноцінного раціону ВРХ, свиней та птиці.

Технологічні показники заводу:

  • Продуктивність при однозмінній роботі – 80 т/зміну;
  • Загальна місткість складу готової продукції – 640 т;
  • Продуктивність приймального відділення – 100 т/год;
  • Продуктивність складу готової продукції – 50 т/год.

Фото: Олександрійська РДА