Робочі місця соціальних працівників у Приютівській ОТГ облаштують новими офісними меблями

  • 753

Фото без опису

Сьогодні, 16 листопада, в межах реалізації проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» Приютівська селищна рада отримала меблі від Міністерства соціальної політики для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, фахівців із соціальної роботи, інших уповноважених посадових осіб ОТГ.

З метою укомплектування робочих місць та зон очікувань для громадян, селищною радою отримано 32 одиниці офісних меблів, зокрема: лавки для очікування — 3 шт., столи для прийому громадян — 6 шт., стільці для працівника — 6 шт., стільці для прийому громадян — 6 шт., столик для відвідувачів — 1 шт., тумби для МФУ — 6 шт., відкриті шафи для документів — 3 шт., металева шафа для документів — 1 шт.

Всі меблі будуть спрямовані на підвищення якості надання соціальних послуг мешканцям старостинських округів та підвищення інституційної спроможності громади. Невдовзі, у рамках цієї ж програми, громаду мають забезпечити ще й комп'ютерною технікою.