У суперфіналі «Відкривай Україну 2020» змагались дві команди, в якості експерта для яких виступила представниця Приютівської ОТГ

  • 525

13 листопада відбувся грандіозний суперфінал Всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну», який проходив за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України. Цього року учасники переосмислили свою діяльність і можливість втілювати свої ідеї, реалізовувати проєкти для громади в нових умовах карантинних обмежень. Це новий виклик, нове бачення і команди навчилися бути гнучкими, реагувати на виклики і досягати цілей.

«Відкривай Україну» навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми, і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Проєкт намагається поставити питання суспільства та громад вголос, а шукати відповіді беруться команди підлітків 7-11 класів, які організовуються навколо тих проблем, які впадають їм в очі.

Всього понад 600 зареєстрованих команд із 345 міст та селищ України були зареєстровані на цій платформі у 2020 році. Під час проєкту учасники проходили трансформаційні етапи командного розвитку. Як результат, робили дуже потужні проєкти: застосунки, фестивалі, арт-інсталяції та цілі рекреаційні парки. Цього року школярі знову обрали важливі теми для своїх проєктів.

Цікавим стало те, що експертом для восьми команд з різних областей України стала провідний спеціаліст відділу розвитку територій Приютівської селищної ради Марина Дячук. До суперфіналу «Відкривай Україну 2020» пройшли дві команди з її кластеру — «Стрийський фенікс» (м. Стрий) та «NUGGETS» (м. Люботин).

Результати суперфіналу:

1 місце — команда «Варяги», Київська область — 352 бали;

2 місце — команда «Релакс», Донецька область — 344 бали;

3 місце — команда «Крок», Волинська область — 342 бали;

4 місце — команда «БЕМС», Рівненська область — 332 бали;

5 місце — команда «Стрийський фенікс», Львівська область — 289 балів;

6 місце — команда «NUGGETS», Харківська область — 286 балів.