Шановні працівники суду та судді!
Ваша фахова діяльність відіграє вагому роль у забезпеченні захисту прав і свобод людини, в утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави.
Тож, саме від Ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.
Бажаю Вам нових професійних звершень, підтримки Ваших прагнень у реформуванні судової системи, міцного здоров’я, добробуту та родинного тепла.
Зі святом!
З повагою,
Приютівський селищний голова
Андрій Коломійцев