Відсьогодні школярі громади повернулись за парти

  • 414

Фото без опису

Враховуючи завершення жорсткого карантину, відповідно до рекомендацій МОН України із 25 січня в усіх загальноосвітніх та позашкільних закладах відновлюється очний освітній процес.

Кожен з 10 закладів загальної середньої освіти Приютівської селищної ради продовжує функціонувати у режимі, за яким працювали напередодні зимових канікул. Втім, і надалі буде здійснюватися моніторинг стану здоров’я школярів і педагогів та забезпечуватимуться усі протиепідемічні заходи. У свою чергу, закликаємо батьків пильно стежити за здоров‘ям дітей. Якщо у дитини чи когось з членів родини з‘явились ознаки респіраторного захворювання, не відправляйте дитину до школи. Потурбуйтесь не лише про добробут власної родини, а й про здоров‘я тих, хто вас оточує.

Наголосимо, що з 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 bit.ly/2Y78No9.

Отже, згідно з документом, продовжують діяти наступні заборони:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).