Звітування перед громадою: відкрита зустріч селищного голови з жителями Костянтинівського старостинського округу

  • 380

23 березня Приютівський селищний голова звітував про свою роботу перед жителями Костянтинівського старостинського округу. Андрій Коломійцев акцентував увагу на діяльності селищної ради та її виконавчого комітету в 2020 році, оговорив наявні проблеми та плани на поточний рік. Інформація про свою роботу, стан виконання завдань були представлені у вигляді презентації.

Після презентації звіту, жителі сіл Костянтинівка та Бутівське отримали відповіді на поставлені запитання, звертались з проханнями й пропозиціями до селищного голови, зокрема старости Костянтинівського старостинського округу Олександра Клімова. Присутні адресували питання, що стосувалися розвитку інфраструктури населених пунктів округу, утримання школи, проведення освітлення, вивезенню сміття та ін. Усі питання розглянуто, надано відповіді, консультації, або ж занотовано для подальшого розгляду.

Вже у четвер, 25 березня, Андрій Коломійцев звітуватиме перед жителями Протопопівського старостинського округу. Відкрита зустріч відбудеться о 14:00 год. в приміщенні КУ «Центр культури і дозвілля».