Перелік планових відключень електропостачання на другу половину квітня

  • 529

У зв’язку з проведенням поточних та капітальних ремонтів електрообладнання у населених пунктах Приютівської територіальної громади відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні у другій половині квітня за наступним графіком:

 

16.04.2021 з 09.00 – 17.00 год.

Андріївка, Молодіжна, 1-8, 10-20, 22-34

Андріївка, Садова, 1-3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25

Андріївка, Центральна, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58

Андріївка, Набережна, 1, 3-9, 9а, 10, 12-13, 15, 21, 25, 27

Андріївка, Степова, 13

Андріївка, Центральна, 1-3, 5-7, 9-25, 25а, 27

 

17.04.2021 з 09.00 – 17.00 год.

Андріївка, Набережна, 1, 3-9, 9а, 10, 12-13, 15, 21, 25, 27

Андріївка, Степова, 13

Андріївка, Центральна, 1-3, 5-7, 9-25, 25а, 27

Андріївка, Молодіжна, 1-8, 10-20, 22-34

Андріївка, Садова, 1-3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25

Андріївка, Центральна, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58

 

20.04.2021 з 09.00 – 17.00 год.

Косівка, Млинова, 57-61, 65-66

Косівка, Зарічна, 1-2, 5, 7, 13, 15, 17

Косівка, Захисників України, 1, 3-4, 7, 9-10, 12, 14, 16, 18

Косівка, Луговий пров., 2, 6

Косівка, Миру, 3-4, 7, 14-15, 17, 22-25, 27, 31, 33-38, 38а, 40, 42, 46-51, 53-58, 60-61, 63, 65, 65а, 67

Косівка, Незалежності, 1, 3, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25

Косівка, пров.Миру, 1, 1а, 2а, 3, 5

Косівка, Степова, 4, 6-8, 11-13

Протопопівка, 3-го Грудня, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55

Протопопівка, Садова, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34

 

21.04.2021 з 09.00 – 17.00 год.

Приютівка, пр.Дружби, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37

Приютівка, Шосейна, 2а

Приютівка, пр.Дружби, 3

Приютівка, Центральна, 2-4, 6

Косівка, Зарічна, 1-2, 5, 7, 13, 15, 17

Косівка, Захисників України, 1, 3-4, 7, 9-10, 12, 14, 16, 18

Косівка, Луговий пров., 2, 6

Косівка, Миру, 3-4, 7, 14-15, 17, 22-25, 27, 31, 33-38, 38а, 40, 42, 46-51, 53-58, 60-61, 63, 65, 65а, 67

Косівка, Незалежності, 1, 3, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25

Косівка, пров.Миру, 1, 1а, 2а, 3, 5

Косівка, Степова, 4, 6-8, 11-13

 

22.04.2021 з 09.00 – 17.00 год.

Приютівка, Береговий пров., 1-3, 3а, 4, 6-10

Приютівка, Спортивний пров., 1-7

Приютівка, Центральна, 5, 7, 9, 11, 13, 14а, 14в, 16, 18, 28, 30, 32, 32А, 34

 

26.04.2021 з 09.00 – 17.00 год.

Андріївка, Гагаріна, 1-3, 5-18, 26, 28, 30, 32

Андріївка, Коркосівка, 3, 12-14

Андріївка, Молодіжна, 1-8, 10-20, 22-34

Андріївка, Набережна, 1, 3-9, 9а, 10, 12-13, 15, 21, 25, 27

Андріївка, Садова, 1-3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25

Андріївка, Степова, 1, 3, 3а, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 29, 33

Андріївка, Центральна, 1-3, 5-7, 9-25, 25а, 27, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58

Андріївка, Чкалова, 2-3, 5-6, 7а, 8-12, 14, 16-22, 24а, 26, 28, 32, 36, 38-40, 42

В.Орел, Леніна, 4, 9, 14-16, 16а, 18, 20-21, 22а, 25-27, 29, 31, 33, 37, 41, 43, 45-46, 48, 65а, 67, 69, 73, 77

Мала Березівка, Набережна, 3, 5А, 7А, 9А, 11, 53

Степанівка, Гоголя, 1-2, 2а, 3-4, 6-12, 15-16, 19, 21-23

Степанівка, Польова, 2, 2А, 4, 4а, 5, 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26А, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 48, 48А, 52, 66

Степанівка, Садова, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 24

Степанівка, Урожайна, 2, 6-7, 10-11, 13, 13а, 19, 22, 35, 39, 47, 49, 51, 53, 57, 63, 65, 71, 75, 81

Сургани, Куколівське шосе, 23

Сургани, Мира, 7-8, 8А, 9, 11-13, 15-18, 18А, 20-23, 26-27, 27а, 28, 28а, 29, 31-34, 37, 39-40, 43, 43а, 45, 47-48, 51, 53а, 54, 56, 58а, 61-63, 65

Сургани, Молодіжна, 1-8

Сургани, Уч.хоз, 2, 5, 9, 13, 21, 22А, 23

 

27.04.2021 з 09.00 – 17.00 год.

Войнівка, Миру, 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4-5, 5а, 6-9, 11-12, 12а

Войнівка, Паромний, 1-5, 7

Войнівка, Центральна, 134а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148а, 150, 162, 164а, 165а, 166, 166А, 167-169

Войнівка, Шевченко, 1-3, 3а, 4-5, 6а, 7-8, 10-11, 13-22, 22а, 23, 25, 27

Войнівка, Ювілейна, 1-4, 4а, 5-11, 13, 15, 20-21, 24а

Приютівка, Спортивний пров., 1-7

Приютівка, Центральна, 16, 28, 30, 32, 32А, 34

 

29.04.2021 з 09.00 – 17.00 год.

Войнівка, Миру, 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4-5, 5а, 6-9, 11-12, 12а

Войнівка, Паромний, 1-5, 7

Войнівка, Центральна, 134а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148а, 150, 162, 164а, 165а, 166, 166А, 167-169

Войнівка, Шевченко, 1-3, 3а, 4-5, 6а, 7-8, 10-11, 13-22, 22а, 23, 25, 27

Войнівка, Ювілейна, 1-4, 4а, 5-11, 13, 15, 20-21, 24а

 

30.04.2021 з 09.00 – 17.00 год.

Косівка, Садовий, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21

Косівка, Центральна, 1, 5-6, 9, 12, 14-15, 15а, 16-22, 24-25, 27, 29, 31-32, 34-40, 42, 44, 46