Штучні квіти — під забороною!

  • 807

З метою зменшення відходів та їх негативного впливу на навколишнє природнє середовище, виконавчий комітет вирішив заборонити реалізацію штучних пластикових квітів та інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику.

Відвідувачам кладовищ та інших місць поховання на території Приютівської територіальної громади за цим рішенням заборонено розміщення та покладання штучних пластикових квітів та інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику.

Пластикові вінки й квіти мають нетривалий термін використання. Якщо пластмасу закопувати в землю, вона не розкладається упродовж багатьох десятків років. А під час її спалювання в атмосферу виділяються токсичні органічні сполуки – діоксини, які негативно впливають на навколишнє середовище та провокують виникнення злоякісних пухлин. Альтернативою штучним квітам є живі квіти, в тому числі й польові, сухоцвіти, квіти, посаджені в ґрунт, свічки.

У зв’язку з цим, виконавчий комітет закликає мешканців громади зробити свій вибір на користь живих людей, їхнього здоров’я, чистого довкілля, та відмовитися від усього штучного, мертвого й шкідливого!