У Приютівській ТГ вестимуть облік дітей дошкільного та шкільного віку

  • 530

Фото без опису

На виконкомі затвердили Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, вихованців та учнів, які проживають на території Приютівської громади. За створення і постійне оновлення реєстру даних відповідальним визначено КУ «Центр із обслуговування комунальних закладів та установ».

У свою чергу, сприятимуть в межах своїх компетенцій наданню таких даних Служба у справах дітей Приютівської селищної ради, Олександрійське РВП Олександрійське ВП ГУНП в Кіровоградській області, КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександрійської районної ради, Олександрійський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До Реєстру вноситимуть прізвище, ім’я та (за наявності) по батькові дитини, дату народження, місце проживання чи перебування, місце навчання (навчальний заклад, форма навчання) та належність до категорії осіб з особливими освітніми потребами.

У випадку досягнення дитиною повноліття, здобуття нею повної загальної середньої освіти, наявності письмово підтвердженої інформації про взяття її на облік на території іншої адміністративно-територіальної одиниці або ж вибуття дитини на постійне місце проживання за межі України дані дитини з реєстру видалятимуть.

Не пізніше 1 липня з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти проводитиметься нарада з питань здійснення такого обліку. До 15 вересня заклади освіти мають подати дані всіх вихованців чи учнів − жителів Приютівської територіальної громади відповідальним особам.