Місячник безпечного інтернету провели в Новоселівському ЗЗСО

  • 377

Фото без опису

Зараз в Україні майже 22 млн користувачів інтернету, питання безпеки в мережі більш ніж актуальне. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів.

«Ми живемо в активному інформаційному середовищі. Технології торкнулися, мабуть, всіх сучасних сфер діяльності. Не тільки дорослі користуються перевагами новітніх розробок, а й діти. Та разом з перевагами виникають можливості інформаційної небезпеки», − зазначають у Новоселівському ЗЗСО, де протягом травня провели ряд заходів з кібербезпеки.

Зокрема, школярі взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет 2.0». В основі завдань – не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими діти стикаються, коли проводиш час за комп'ютером, зі смартфоном чи планшетом.

Поряд із цим, учні 1-4 класів мали змогу переглянути відео «Найжахливіший тиждень Петрика», а учні старших класів – тематичний матеріал «Основи інформаційної безпеки». Також були організовані квести під гаслом «Ми - за безпечний інтернет» та вікторина на платформі «Kahoot».