Регіональний фонд підтримки підприємництва пропонує фінансову допомогу суб’єктам малого і середнього бізнесу

  • 798

Фото без опису

Проводиться конкурсний відбір бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області (далі – РФПП) на 2021 рік.

РФПП здійснює свою діяльність шляхом надання фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проєктів підприємцям малого (мікро) та середнього бізнесу (у тому числі з числа учасників АТО (ООС), внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих категорій населення), які офіційно зареєстровані та здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області.

Строк подання заявок для участі у конкурсному відборі – до 01 липня 2021 року.

Для участі у конкурсному відборі допускаються бізнес-проєкти, які передбачають створення нових робочих місць і відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

  • впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;
  • розвиток IT-сектору та креативних індустрій;
  • створення нових або розширення діючих виробництв із переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів, інших видів продукції, товарів і послуг;
  • розвиток овочівництва, садівництва та створення або модернізація (реконструкція) об’єктів для їх зберігання;
  • розвиток і підтримка малого підприємництва в сільській місцевості, зокрема закладів побутового обслуговування населення, зеленого туризму;
  • започаткування власної справи для підприємців-початківців (стартапи) з числа учасників АТО (ООС), внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих категорій населення.

З переліком документів для участі у відборі та умовами участі можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/4z67u2g або у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кімн. 417, 419, контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86 (електронна адреса: rfpp@email.ua) та у відділі розвитку територій Приютівської селищної ради, вул. Шкільна, буд. 4, контактний телефон (067) 296-16-70.