Відзначили талановитих та обдарованих дітей на святі «Гордість громади»

  • 353

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у Приютівській громаді існує дуже гарна традиція – щорічно відзначати талановитих та обдарованих учнів.

З вітальними словами до присутніх зверталися селищний голова Андрій Коломійцев, секретар ради Вікторія Лисенко та заступник селищного голови Тетяна Панета. На адресу обдарованих і талановитих учнів та  їх наставників звучали слова вдячності та привітань. Відзначила суттєвий потенціал наших дітей та педагогів Ольга Андреєва, завідувач Олександрійського відділення КМАН.

Прикрасили свято своїми виступами учениця Косівського ЗЗСО I-III ст. Дарина Руденко, хореографічні колективи «Вікторія» Користівського ліцею, «Денсики» Цукрозаводського ЗЗСО I-III ст. – ЗПО та вихованці Приютівської філії спортивного клубу «Спарта-17».

Пам’ятними статуетками та дипломами нагороджено 8 переможців обласного етапу Малої академії наук, 2 переможці за результатами обласної Спартакіади, а також 10 переможців Всеукраїнських та обласних конкурсів гуртківців закладів освіти.

Відзначимо, що переможцям МАН виплачуватимуться стипендії протягом 10 місяців навчального року − щомісячно з 1 вересня поточного року по 30 червня наступного року. Виплата грошового заохочення здійснюватиметься за рахунок бюджету громади.

Свято відбулося, попереду − літні канікули. Нехай вони принесуть веселий настрій та позитив, додадуть нових сил та енергії для нового навчального року!

Переможці конкурсів, всеукраїнських олімпіад

 

№ з/п

ЗЗСО

ПІБ

Конкурс, олімпіада

(місце)

Педагог

Примітка

 

МАН

1

Користівський ліцей

Бабій

Анастасія

Володимирівна

Обласний етап МАН, I місце у секції «Мовознавство»

Калюта

Валентина

Олександрівна

 

2

Користівський ліцей

Бабій

Анастасія

Володимирівна

Обласний етап МАН, III місце у секції «Експериментальна фізика»

Правий

Віктор

Павлович

Правий

Олександр

Вікторович

 

3

Косівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗПО

Шафорост Вадим Віталійович

10 кл.

МАН

Наукова робота «Реалізація електронного щоденника для молодших школярів у середовищі Google»,

ІІ місце

Шафорост Віталій Володимирович

 

4

Косівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗПО

Шафорост Віталіна Віталіївна

7 кл.

МАН

Наукова робота «Проєктування електронних анкет для оцінювання здоров’я школярів»,

ІІ місце

Шафорост Віталій Володимирович

 

5

Протопопівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Медвєдєв Михайло Олександрович

 

Захист науково – дослідницької роботи КМАНУМ (ІІІ місце; математичне моделювання )

Діденко Юлія Юріївна 

 

6

Протопопівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Курдюков Роман Олегович

Захист науково – дослідницької роботи КМАНУМ (ІІІ місце; аерофізика та космічні дослідження  )

Іващенко Валентина Анатоліївна

 

7

Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст- ЗПО

Корнієнко Вероніка Миколаївна

Обласний етап конкурсу захисту МАН з української мови (ІІ місце)

Тимошенко Л.В.

 

8

Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст- ЗПО

Головка Діана Валентинівна

Обласний етап конкурсу захисту МАН з німецької мови (ІІ місце)

Сьоміна В.О.

 

9

Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст- ЗПО

Приходько Дарія Юріївна

Всеукраїнський  екологічний конкурс «Юний гідролог -21» м.Одеса

ІІІ місце

Балацький Л.Ю.

 

10

Войнівський ЗЗСО

Кожухарь Михайло

 

Всеукраїнський  екологічний конкурс «Юний гідролог -21» м. Одеса

ІІІ місце

Балацький Л.Ю

 

11

Войнівський ЗЗСО

Спересенко Іван

Ігорович

6-А кл.

Інклюзивно літературний конкурсу для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича

фінал

Гвоздецька Л.Д.

 

 

СПОРТ

1

Користівський ліцей

Руденко

Олександр

Сергійович

Обласна Гімназіада з настільного тенісу, II місце

Лаврівський

Віталій

Васильович

 

2

Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст- ЗПО

Дудник

Єва

Олександрівна

Обласна гімназіада  (змагання з настільного тенісу серед ОТГ кіровоградської області)

Ковпак В.В.

 

3

Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст- ЗПО

Лавренчук Артем Сергійович

Кубок с.Шарівка з кіокушинкай карате у розділі 'ката'

Томаровщенко В . В.

 

 

4

Протопопівський ЗЗСО І-ІІІ ст

Дивляш Артем

Чемпіонат України з кіокушинкай карате у розділі 'ката'

Томаровщенко В . В.

 

 

 

Декоративно-ужиткове мистецтво

1

Бутівський ЗЗСО-ЗДО

Перевертайло Альона

 

ІІІ Всеукраїнський конкурс декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва 'Моя територія натхнення"

м. Луцьк

І місце

Олещенко С.В

 

2

Бутівський ЗЗСО-ЗДО

Мармаза Крістіна

Василівна

 

Горільська Анастасія

 

ІІІ Всеукраїнський конкурс декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва 'Моя територія натхнення"

 м. Луцьк

Олещенко С.В.

 

3

Користівський ліцей

Колектив Вікторія

І і ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Dance Tame»,

Швець Віта Павлівна

 

4

Користівський ліцей

Учнівський колектив

Всеукраїнський етап

Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи», III місце

Мудра Анастасія Сергіївна

 

5

Войнівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Чопенко Єлизавета, Харченко Софія, Бложинська Анна.

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівна скарбниця»

Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція»

І мсце

Гавриленко Н.І.

 

6

Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст- ЗПО

Сичова Софія Іллівна

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва  «Новорічна композиція»

Данілова А.В.

 

7

Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст- ЗПО

 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Український сувенір»

ІІ місце

Данілова А.В.