Служба у справах дітей винесла офіційні попередження за неналежне виконання батьківських обов’язків

  • 551

Фото без опису

15 червня начальником служби у справах дітей Приютівської селищної ради Ярославом Коряковцевим спільно з провідним спеціалістом відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Приютівської селищної ради Оленою Прокоповою та поліцейським офіцером громади Віталієм Нікуліним проведено профілактичні рейди на території Недогарського та Лікарівського старостинських округів.

Під час планового відпрацювання були проведені перевірки умов утримання та виховання дітей в сім’ях які потрапили у складні життєві обставини та сім’ях опікунів та піклувальників. З батьками та дітьми проведені профілактичні бесіди з приводу належного виконання батьками своїх батьківських обов’язків, створення належних умов для проживання та виховання дітей в родинах, прийняття участі дітей в масових заходах, залучення дітей  в канікулярний період до спортивного та культурного відпочинку.

За результатами перевірок винесено 2 офіційні попередження батькам дітей у зв’язку з не належним виконанням ними батьківських обов’язків.