Андрій Коломійцев взяв участь у Всеукраїнському З’їзді територіальних громад України

  • 950

Фото без опису

Сьогодні, 7 липня, в одній залі, офлайн зібралися сотні учасників – голови територіальних громад, серед яких Андрій Коломійцев, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади, представники міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ.

У такій синергії Асоціація об’єднаних територіальних громад забезпечує діалог та консолідацію зусиль усіх зацікавлених сторін  щодо ефективної реалізації нового етапу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в інтересах та задля мешканців територіальних громад.

Серед головних тем обговорення:

  • Конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону про місцеве самоврядування в Україні, нову редакція Закону про службу в органах місцевого самоврядування;
  • Підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень (освіта, медицина, соціальний захист, цивільний захист та інше);
  • Асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). Формування єдиного голосу місцевого самоврядування.

Цього ж дня, учасники Всеукраїнського З’їзду територіальних громад України та Загальних зборів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» підписали Резолюцію, де вони звертаються до керівництва держави щодо подальшого законодавчого унормування процесу децентралізації.