У Приютівській громаді відкрили локацію активного парку

  • 807

Фото без опису

Сьогодні в селищі Приютівка відбулося відкриття локації активного парку в рамках програми Президента України «ЗДОРОВА УКРАЇНА».

У перший день роботи парку тут провели естафети та руханку для дітей, а також усі охочі виконували вправи з координатором проекту Максимом Томаровщенком. Особисто спробували, як користуватись QR-кодом Приютівський селищний голова Андрій Коломійцев, директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Янчук та голова Олександрійської районної державної адміністрації Ольга Коріненко.

«Радий, що наша громада долучилася до програми «ЗДОРОВА УКРАЇНА». Головна мета локації − зробити заняття спортом якомога доступнішими. Все устаткування в «активному парку» має QR-коди. За допомогою смартфону можна переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності», – зазначив Андрій Олександрович.

Активний парк становить собою спортивну локацію із 6 елементів: «шведську» стінку, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавку для виконання динамічних вправ, сходинки, координаційну лінію та вільний простір.