6 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету

  • 1034

На черговому засіданні виконавчого комітету Приютівської селищної ради, що відбулося сьогодні, першочергово було розглянуто заяву від мешканця с. Андріївка щодо надання йому матеріальної допомоги як особі, що є учасником АТО/ООС.

З метою відзначення ювілейних дат осіб, старості Косівського старостинського округу доручено організувати привітання з 95-річчям жительку с. Косівка, а начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру Приютівської селищної ради здійснити відповідні виплати ювілярці.

Наступним рішенням створено організаційний комітет, затверджено план проведення організаційних та тематичних культурно-мистецьких заходів до Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

У ході засідання також розглянуто питання, що були подані на розгляд відділом інфраструктури та земельних відносин стосовно надання дозволів на кронування дерев, порушення об’єктів благоустрою (з метою проведення ремонту водогону) – частини ділянки між бордюром проїзної частини по пр-т Дружби та пров. Спортивному в смт Приютівка.

Серед інших проектів рішень, що вимагали термінового розгляду, стали питання про: надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями, спорудами та земельною ділянкою в якому зареєстровані неповнолітні діти; призначення опікуном над нерухомим майном дітей-сиріт; затвердження рішення комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації; надання соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області»; погодження режиму роботи кафетерія фізичної особи-підприємця тощо.